IMPRO WORKSHOPY

PŮL, JEDNO, NEBO VÍCEDENNÍ VÝUKOVÝ PROGRAM PRO VÁŠ TÝM, KTERÝ BUDE NEJEN NAUČNÝ, ALE I ZÁBAVA A STMELUJÍCÍ VÝZVA! 

JAK PRACUJEME?

Zaměřujeme se na výuku pomocí zážitku a praktické zkušenosti prostřednictvím dynamických a interaktivních her a cvičení. Využíváme principy dobrovolnosti, práce s chybou a rozvoje, jak vlastního, tak týmového myšlení. Jak se naladit na své kolegy a umět z nich udělat hrdinu? Jak důvěřovat svým nápadům a neblokovat se? Jak překonávat překážky a ještě si to užít?

 NÁMĚTY PRO ROZVOJ VAŠICH LIDÍ

UMĚNÍ PREZENTOVAT

Cílem workshopu je odnést si chuť do prezentování a sdílení vlastních myšlenek a nápadů bez zbytečného stresu. Naučit se pracovat s tichem a očním kontaktem a získat know-how, jak skrze psychologii a herectví připravit své tělo a hlas do módu prezentátora.

DRSNÝ ŽIVOT SPEAKERA

Cílem workshopu je přinést vám nástroje jak prezentovat nebo moderovat ve dvou a být podporou pro druhé. Vyzkoušet si interakci s diváky, jak je získat a už neztratit. Zaměříme se na detaily vystupování (analýza řeči těla, hlasová průprava) a na to, jak nebýt jejich sluhou, ale pánem.

KREATIVNÍ TVORBA & INOVACE

Cítíme, když se nám podaří být v přítomnosti, známe ten okamžik stavu flow, kdy si věříme, vidíme detaily okolo sebe, získáváme na věci nový pohled a s ním přichází i nové a užitečné nápady a kreativita. Okamžik soustředění bez úsilí, který nám pomáhá rozbíjet naše zaběhnuté stereotypy a objevovat nové cesty.

NESPOUTANÝ STORYTELLING

Nestačí příběh jenom žít, ale je důležité jej umět i předávat dál. Ať už se jedná o váš osobní, nebo příběh vašeho produktu, tak je vždy důležité jen umět posluchačům předat, aby jej pochopili a mohli předávat dál.

HRAVÝ A EFEKTIVNÍ BRAINSTORMING

Proto aby tým přišel na něco nového, musí umět zahodit staré postupy, otevřít se změně a pochopit, že když se do této změny zapojí, tak bude mnohem více motivován.

PŘEMLUV ŠÉFA - GET OUT OF THE BOX

Aktivační program pro vytvoření bezpečného a hravého prostředí, ve kterém lidé můžou svobodně přemýšlet, tvořit a kde se chyba bere jako příležitost posunout se dál. 

Please reload

DALŠÍ NABÍDKA

TEAMBUILDING

OSTATNÍ

SLUŽBY

PRO VAŠE
EVENTY
FIREMNÍ
ŠKOLA
IMPROVIZACE
PRO JEDNOTLIVCE
  • LINKED IN
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram

ZEPTEJTE SE NÁS

VYBERTE SI S KÝM CHCETE KOMUNIKOVAT

+420 776 861 445

ondra@improvizuj.cz

+420 728 376 440

vanda@improvizuj.cz

+420 728 386 323

lukas@improvizuj.cz