O NÁS

IMPROVIZUJ s.r.o. sdružuje mladé kreativní profesionály s letitými zkušenostmi v oblasti vzdělávání, veřejného vystupování, filmové a eventové produkce, vedením lidí, týmů či projektů. 

Společnými silami budujeme od roku 2013 projekt ŠKOLA IMPROVIZACE, kde jsme spojili naše zkušenosti s novými trendy využívání aplikované improvizace pro vzdělávání jednotlivců i skupin. Hravou formou dokážeme lidem vytvořit bezpečné prostředí, otevřít je a skrz zážitek, probudit nebo předat schopnosti a vědomosti, které jim pomohou v běžném i pracovním životě.

Společně sice působíme pět let, ale naše zkušenosti sahají mnohem dál. Improvizace pro nás není jenom metoda práce, ale identita a způsob života.

Během tisíců hodin workshopů nám prošly rukama stovky lidí např. z firem jako jsou: LEGO a.s., Moneta money bank, ČSOB, Microsoft, Vodafone, O2, ČESKÁ TELEVIZE, TEDx prague, DELOITTE, PWC, Starcom, ORBIT a mnoho dalších.

Vytváříme pro ně speciální krátkodobé i dlouhodobé programy, speciální eventy a teambuilding na míru a pomáháme jejich zaměstnancům zůstat v pohybu a stále se rozvíjet.

NÁŠ TÝM

  • LINKED IN
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram

ZEPTEJTE SE NÁS

VYBERTE SI S KÝM CHCETE KOMUNIKOVAT

+420 776 861 445

ondra@improvizuj.cz

+420 728 376 440

vanda@improvizuj.cz

+420 728 386 323

lukas@improvizuj.cz