PRO VAŠE EVENTY

VAŠE CESTA K ZAJÍMAVÉ A ORIGINÁLNÍ AKCI

Všichni naši lektoři se věnují mnoho let vystupování, organizaci, nebo idea makingu různorodých eventů jak pro klienty, tak pro širokou veřejnost. Naše zkušenosti nám říkají, že udělat dobrou událost a prodat lidem svojí myšlenku není o alkoholu a rautu, ale o zajímavé náplni, která vaše návštěvníky vtáhne do hry, pobaví a něco v nich zanechá.

 PROGRAM PRO VAŠÍ UDÁLOST

IMPROVIZAČNÍ DIVADLO

Představení, které vznikne přímo na místě a už se nebude nikdy opakovat. Na vaše témata, z vašeho prostředí. Ti nejodvážnější se třeba dostanou i na pódium!

STAND UP

Komediální vystoupení od Jirky Charváta a/nebo Lukáše Venclíka. Dozvíte si co si nejzajímavější čeští muži myslí o rodině, vztazích a světě, ve kterém žijeme. Možnost vystoupení na vaše téma!

MODEROVÁNÍ AKCE

Potřebujete pro svojí akci pohotového a mile vtipného moderátora nebo moderátorku? Naši speakeři mají zkušenosti z oficiálních, ale i zcela punkových událostí a nic je nezaskočí.

IMPRO LIVE VEČER

Unikátní kombinace improvizovaného divadelního představení a zábavných interaktivních workshopů pro vaše účastníky. Nejdřív se s improvizací seznámíte prostřednictvím našich herců a pak zjistíte, že nejste o nic méně zábavní.

Please reload

DALŠÍ NABÍDKA

WORKSHOPY
TEAMBUILDING
FIREMNÍ
ŠKOLA
IMPROVIZACE
PRO JEDNOTLIVCE
  • LINKED IN
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram

ZEPTEJTE SE NÁS

VYBERTE SI S KÝM CHCETE KOMUNIKOVAT

+420 776 861 445

ondra@improvizuj.cz

+420 728 376 440

vanda@improvizuj.cz

+420 728 386 323

lukas@improvizuj.cz